Spacer z niemowlakiem

spacer z dzieckiem

Pierwsze spacery z niemowlakiem są dla świeżo upieczonych rodziców sporym wyzwaniem – nawet jeżeli wychodzimy jedynie na niedługi czas i nie oddalamy się zbytnio od domu czy mieszkania. Zawsze istnieje długa lista przedmiotów, które należy ze sobą zabrać, by chronić dziecko przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i zabezpieczyć się przed różnymi nieoczekiwanymi sytuacjami. Gdy dodatkowo, spacery te wypadają w miesiącach jesienno – zimowych, nasza lista znacznie się wydłuża. Warto więc wyposażyć się w praktyczne akcesoria, które nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie są wielofunkcyjne. Na pewno można do nich zaliczyć wkładki do wózków minky. Są one stworzone w taki sposób, że dopasowują się kształtem do każdego wózka, a ich założenie zajmuje dosłownie chwilę.
dzicko i spacer

Minky zalicza się do tzw. inteligentnych tkanin, co oznacza, że w zimne dni nie dopuszcza do utraty ciepła w wózku, chroniąc maleństwo przed zaziębieniem, a w cieplejsze dni pomoże utrzymać stałą temperaturę, tak by maluch się nie pocił. Mimo swoich licznych funkcji, jest ona dość cienka i nie zajmuje dużo miejsca, więc nie ma obaw, że w wózku zrobi się zbyt ciasno. Innym przydatnym akcesorium, które przyda się na spacerze są apaszki minky- z jednej strony pokryte miękkim, ciepłym pluszem, a drugiej bawełnianą tkaniną w ciekawe desenie.

Taka apaszka znacznie skuteczniej będzie chronić szyjkę maluszka przed zimnem i nie spowoduje przegrzania, tak jak zwykłe wełniane, nieprzyjemne w dotyku szaliki. Spacer z tak dobrze wyposażonym wózkiem będzie gwarantowaną przyjemnością zarówno dla malucha, jak i rodziców. Polecam kocyki minky od ludilo